top of page

Serwis telefonów Rzeszów - usługi

Naprawiamy telefony w Rzeszowie

Naprawa telefonu samsung galaxy s10 plus rzeszów

Wymiana wyświetlacza

Gwarancja na naprawę
Krótkie terminy
Wysokiej jakości części

Zbity wyświetlacz?

Zbita szybka wyświetlacza?

Paski na ekranie?

Czarny ekran?

Serwis telefonu iphone X naprawa płyty głównej Rzeszów.jpg

Naprawy płyt głównych

Naprawa płyt głównych iPhone
Wymiana złącz ładowania
Naprawy bieżące

Układy ładowania iPhone

Układy baseband iPhone

Układ audio iPhone

Naprawa po zalaniu samsung p30 Rzeszów

Czyszczenie po zalaniu

Telefon wpadł do wody?

Czyszczenie telefonu
Wymiana uszkodzonych elementów

Naprawa telefonu samsung m31 wymiana wyświetlacza

Wymiana baterii

Bateria krótko trzyma

Bateria szybko rozładowuje się

Gwarancja na części
Krótkie terminy

Naprawa telefonów Rzeszów

Gwarancja na usługi

Zbity wyświetlacz

Zepsuty ekran. To prawdziwy koszmar dla Ciebie i Twojego sprzętu. Przypadkowo upuściłeś telefon na podłogę, a kiedy go podnosisz, zauważasz, że ekran jest pęknięty. Co robić w takich przypadkach? 


Istnieje wiele narzędzi dostępnych w Internecie, zwłaszcza na stronach takich jak Allegro, które pozwalają naprawić uszkodzony ekran. Radzimy jednak nie dać się skusić obietnicą taniej naprawy, bo po prostu jeszcze bardziej uszkodzisz swojego iPhone'a, Samsunga Galaxy czy inny telefon. Niech więc zajmie się tym profesjonalista, który jest przyzwyczajony do naprawiania dziesiątek ekranów dziennie.

Zapraszamy do naszego serwisu gdzie Twój telefon będzie w dobrych rękach, a wymiana wyświetlacza odbędzie się szybko sprawnie i na wysokiej jakości częściach.

Wymiana wyświetlacza w telefonie Samsung S20
Wymiana wyświetlacza

Telefon nie włącza się

Jeżeli Twój telefon przestał się uruchamiać, bądź nie działają niektóre jego funkcje uszkodzona może być płyta główna. W takim wypadku zapraszamy do naszego serwisu telefonów w Rzeszowie przy al. Majora Wacława Kopisto 1 w salonie Premium Mobile.

Naprawa płyty głównej w telefonie jest najbardziej skomplikowanym i czasochłonnym typem napraw przeprowadzanych w telefonach. Jest to spowodowane miniaturyzacją elementów i układów elektronicznych na płytce PCB, oraz gęstością ich upakowania. Jakiekolwiek prace lutownicze wymagają posiadania pewnej ręki i mikroskopu wyposażonego w bardzo dobrą optykę najlepiej podwójną.

 

Dużym utrudnieniem jest również brak schematów ideowych i montażowych dla większości modeli telefonów. Uniemożliwia to określenia w jaki sposób połączone są elementy elektroniczne na płycie głównej.

 

W razie konieczności wymiany któregoś z elementów niemożliwe jest również określenie dokładnych jego parametrów. Pomimo tych wszystkich niedogodności niektóre serwisy (w tym nasz w Rzeszowie) zajmują się tego typu naprawami.

 

Bardzo pomocne w naprawach płyt głównych jest doświadczenie, ponieważ wiele telefonów komórkowych ma swoje typowe usterki, które często się powtarzają np.:

-układ audio w iPhone 7 - objaw brak dźwięku we wszystkich głośnikach

-baseband w iPhone 6 telefon nie ma zasięgu, a po wpisaniu komendy *#06#* nie pojawia się numer IMEI telefonu

-układ WiFi w wielu seriach Samsungów

 

Naprawa po zalaniu telefon Xiaomi
Naprawa płyt głównych

Zalany telefon

Mój telefon wpadł do wody, co robić?

 

Woda jest jednym z najgorszych wrogów Twojego telefonu i elektroniki ogólnie. Nie należy lekceważyć kontaktu telefonu z wodą: im dłużej zwlekasz z reakcją tym mniejsze są szanse na uratowanie telefonu.

 

Po pierwsze, wyłącz całkowicie swój smartfon. Odłącz urządzenie, jeśli się ładuje i nie podłączaj go z powrotem. Jeśli to możliwe, otwórz tylną część obudowy i wyjmij baterię. Jeśli telefon ma osłonę ochronną, zdejmij ją. Wyjmij również kartę SIM i kartę SD. Nie należy naciskać żadnych klawiszy. Może to spowodować, że woda wniknie głębiej do wnętrza telefonu. Najlepiej jest obsługiwać telefon jak najrzadziej.

 

Spróbuj pozbyć się nadmiaru wody z zewnętrznej strony telefonu. Użyj ręcznika papierowego, aby wysuszyć telefon. Upewnij się tylko, że nie potrząsasz nim zbyt mocno, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wody w środku.

 

Bądź cierpliwy.

 

Po wykonaniu powyższych czynności należy dać telefonowi przynajmniej 48 godzin na wyschnięcie (w miarę możliwości dłużej).

Jeżeli pomimo tego telefon nadal nie uruchamia się należy zanieść go do serwisu telefonów. Nasi serwisanci mają ogromne doświadczenie w naprawach zalanych telefonów. Nasze naprawy nie ograniczają się jedynie do umycia płyty głównej w wanience ultradźwiękowej. Wymieniamy uszkodzone przez wodę moduły zasilania, konektory do baterii bądź wyświetlacza oraz odtwarzamy skorodowane ścieżki.

Naprawa telefonu po zalaniu
Telefon wpadł do wody

Naprawa face ID iPhone 

Naprawa Face ID w iPhone to bardzo skomplikowana procedura warto zlecić ją profesjonalistom.

Za funkcję Face ID w iPhone odpowiedzialne są trzy moduły:

  • rzutnik kropek (dot projector)

  • kamera podczerwona

  • flood iluminator (oświetlacz podczerwony)

Usterka któregokolwiek z nich uniemożliwia nam kożystanie z Face ID w telefonie marki Apple. Diagnozowanie tych modułów jest skomplikowane i niewiele serwisów podejmuje się tej naprawy. Każdy z tych modułów jest niezywkle precyzyjny a przez to podatny na uszodzenia, często zdarza się, że któryś z nich zostaje uszkodzony przy próbie wymiany wyświetlacza czy baterii przez niedoświadczoną osobę.

 

Producent telefonów również komplikuje naprawę ponieważ każdy modułów posiada unikatowy numer seryjny i nie można go po prostu "przełożyć" z innego telefonu. Telefon wykryje niezgodny numer seryjny i wyłączy całkowicie funkcję Face ID.

 

Na szczęście są specjalistyczne narzędzia ułatwiające pracę przy tego typu naprawie. Pomocny jest Tester Face ID JC V1S. Za jego pomocą możemy przetestować sam rzutnik kropek jak i wgrać numery seryjne do nowej taśmy w przypadku konieczności jej wymiany.

 

Zalecamy aby wszystkie naprawy były dokonywane przez osoby specjalizujące się w serwisowaniu telefonów marki Apple.

Naprawa face id iphone.webp

Skontaktuj się z nami!

Tortores partner Premium Mobile serwis telefonów

Rejtana 8 35-959 Rzeszów, Poland

72 808 72 72

  • Google Places
  • Facebook
  • Instagram

©2021 by Tortores. Stworzone przy pomocy Wix.com

Bateria krótko trzyma

Wymiana baterii w telefonie od kilku lat przestała być tak oczywistą sprawą. Niegdyś taki proces ograniczał się do otworzenia tylnej klapki, wyjęcia starej baterii, zamontowaniu nowej i założeniu klapki. 

We współczesnych sprzętach sprawa nie jest już taka prosta. W niektórych modelach tak banalna naprawa jak myśli większości osób udających się do serwisu przerasta nawet umiejętności niektórych serwisantów. Wtedy klient spotyka się z odmową wykonania takiej naprawy, bądź z ceną sięgającą wartości telefonu. Takim modelem jest np. Samsung Galaxy J5/J7 2017 

W w/w modelu aby wymontować baterię konieczne jest wyklejenie wyświetlacza. Wyświetlacz jest przyklejony do ramki bardzo mocnym klejem, w razie jego uszkodzenia serwis z własnej kieszeni musi dokonać zakupu nowego. Nie jest to tanie - średnia cena wyświetlacza do j5 2017 to około 300zł. 

Jeżeli w Twoim telefonie bardzo szybko rozładowuje się bateria, w trakcie ładowania bardzo się grzeje bądź spuchła na tyle, że odkształciła ramkę telefonu zapraszamy do naszego serwisu.

Nasz serwis wymienia również baterie w takich modelach jak Samsung Galaxy J5/J7 2017. Naprawa trwa zwykle tylko kilka godzin.

Zapraszamy do naszego serwisu w Rzeszowie

 

Wymiana wyświetlacza w telefonie
Wymiana baterii
Napawa faceID
bottom of page