top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraTortores Rzeszów

Jak sprawdzić wersję Androida w moim smartfonie?

Uwielbiasz być na bieżąco ze swoim smartfonem? Ale niestety przegapiłeś aktualizację Androida i nie wiesz jaką masz wersję? Pomożemy Ci!Nie wiesz, jak wygląda sytuacja z aktualizacjami Androida? Nie martw się! Twój telefon wie o tym bardzo dobrze. I aby uzyskać dostęp do numeru wersji Androida, nie musisz być ekspertem! Procedura jest dość prosta dla każdego smartfona z systemem Android. Sposób działania pozostaje podobny, ale może się różnić w zależności od producenta. Podstawa pozostaje ta sama, ponieważ wszystko zaczyna się od ustawień. Oto jak należy postępować w przypadku każdego smartfona.


- Google Pixel: kliknij na "System" i przejdź do "Ustawienia zaawansowane". Następnie przejdź do zakładki "Aktualizacja systemu". Następnie znajdziesz funkcje o nazwie "Wersja Androida" i "Poziom poprawki bezpieczeństwa", które dadzą Ci informacje o zainstalowanej wersji Androida.


- Samsung: przejdź do "Ustawienia", a następnie "O telefonie". a następnie "O telefonie". Przejdź do zakładki "Informacje o oprogramowaniu". Znajdziesz tam aktualnie zainstalowaną wersję Androida, a także wersję OneUI.


- Huawei: W "Ustawieniach" przejdź do "System i aktualizacje". Przejdź do zakładki "System i aktualizacje". Następnie kliknij na "Aktualizacja oprogramowania". Następnie znajdziesz numer wersji EMUI. Aby znaleźć wersje Androida, musisz przejść do "Ustawienia" i "O telefonie".

Na urządzeniach Oppo jest całkiem podobnie, podobnie jak w przypadku Asusa, Xiaomi i Lenovo. Nic zbyt skomplikowanego.


Jak zrobić aktualizację Androida?

Teraz, gdy wiesz, którą wersję masz, wszystko, co musisz zrobić, to dokonać najnowszej aktualizacji Androida! Nie wiesz jak? Nie ma problemu, jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Zasadniczo, niezależnie od marki smartfona, na pasku powiadomień pojawia się komunikat informujący, że aktualizacja Androida jest gotowa do zainstalowania. Musisz się z tym pogodzić! Nic prostszego.

Nie masz takiego komunikatu? Zawsze można "wymusić" instalację aktualizacji. Przejdź do "Ustawienia" i kliknij na "System". Przejdź do "Ustawienia zaawansowane" i kliknij na "Aktualizacja systemu". Umiejscowienie tej opcji może się różnić w zależności od modelu.

I to wszystko, wystarczy cieszyć się najnowszą wersją systemu Android, czyli Androidem 10 dla większości smartfonów i Androidem 11 dla nowych smartfonów. Ale pamiętaj, że aktualizacje Androida są wdrażane przez producentów, którzy dodają swoje własne małe akcenty.


Masz zepsuty telefon? Zapraszamy do naszego serwisu telefonów w Rzeszowie.

925 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page